19 Temmuz 2011 Salı

DAR ALANDA YAŞAN(AN)LAR...

Dar Alanda Kısa Paslaşmalar adında bir film vardı hatırlarsanız... Balkon, taraça yaşamları da bana aynen bu filmin adını hatırlatır. Ülkemizde genelde balkon dekorasyonuna çok önem verilmiyor, henüz yeni yeni insanlar balkonlarını dekore etmeye başladılar. Hatta geçenlerde "En güzel bahçe ve balkon" adında bir yarışma olduğunu görmüştüm, yani bu konuda insanlar özendirilmeye çalışılıyor.

Benim de yeni evimize geçtiğimizden beri manzaralı olan balkonumuzu cam balkon yaptırıp içini dekore etme düşüncem vardı. Önümüzdeki günlerde bu isteğimi yerine getirebileceğim. Bu nedenle ben de dekorasyon fikirleri bakınıyorum. Ve bulduğum birkaç güzelliği sizlerle de paylaşmak istedim.Kendi balkonum için muhteşem fikirler oluştu kafamda. Renkli eşyalar, beyaz mobilyalar, sarkıt çiçekler, fenerler....

Uygulama tamamlandığında sizlerle öncesi sonrası fotoğraflarını da paylaşırım.

Şimdiden içim kıpır kıpır oldu, dekorasyon tamamlandığında bol bol misafir ağırlıyciiim yihhuuu ;))


4 yorum:

Adsız dedi ki...

Göksu manzaralımı olcak;)

madammoda dedi ki...

Adsız; tabiiki de ;))

Adsız dedi ki...

sen geçen yılda yaptırıodun balkonu daha yaptıramadınmı:P Umarım seneyede aynı postu okumayız:P

madammoda dedi ki...

Adsız; yaptıramadım şekerim, o kadar yoğunumki sıra gelmedi bir türlü.
Yalnız neyi okumak istiyorsan orda olursun, iki yıldır beni okuduğuna, balkon maceramı hatırladığına göre takip etmekten kendini alıkoyamamışsın ;)) Ayrıca laf sokuşturmaya gerçekten yüreğin varsa bir kez de Adsız yorum bırakma derim ;))