13 Temmuz 2011 Çarşamba

BEKLENEN AN: İKEA'YA KAVUŞTUM

Sonunda muradıma erdim, İkea'ya kavuştum. Hem de ne kavuşmak, zaten bir ben değil, bütün Ankaralılar heyecanla İkea'yı bekliyordu(k). İlk açıldığı günlerde izdihamla karşılaşmamak için gitmedik, ama o beklediğimiz günlerde benim çatlayışımı görmelisiniz. İkea geldi de, ben daha bi gidemedim de diye içim pır pır... :D Ama Pazartesi akşamı kocacım sürpriz yaptı, iş çıkışı İkea'ya doğru yollandık. Ve GOP'dan o kadar kısa sürdü ki anlatamam, max. 10 dk. falandır heralde. (T.Güneş ve Nato Yolu üzerinden gidiliyor.)



İçeriye girerken sizi İkea'nın meşhur sehpaları karşılıyor. Ve bir de kötü koku :(( Ben doğrusu restoranttan mı geliyor, yoksa genel bir koku muydu anlayamadım. Tek bildiğim girişteki rahatsız edici hatta insan kaçırıcı kokuydu. O yüzden restorant bölümüne yönelemedim dahi. Halbuki benim orada İsveç köfte yeme hayallerim vardı böhüüü :((


Koca İkea çantasıyla gezerken bile poz veririz ;))

Mittoşumla da orda karşılaştık, günün en güzel sürprizi oldu :)) Hatta üst katta gezerken ben Ozzy'yi bırakmış, kendimi alışverişe kaptırmışken sevgilim beni aradı ve telefondan arkadaşımın sesi gelince birden şaştım kaldım ;))


Benim için alınabilecek birçok parça vardı. Ama hepsini incelemek, gönlümce alışveriş yapmak bana bütün bir güne mal olacağından ben sadece bir ön gezi yaptım ve ufak tefek şeyler aldım. Esas düşündüklerim artık sonraya... İkea'dan genel görüntüler bunlar, bir gittiğimde ise beğendiğim şeyleri fotolayıp sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.

Neler aldığımı merak ediyorsanız da beklemede kalın bebeklerim, bir sonraki posta geliyorlarrrr ;))

12 yorum:

...ebru... dedi ki...

canım ben açıldığından beri nerdeyse her hafta ordaydım her gittiğimde başka şeyler görüyorum :) işveç köfte mükemmel denemelisin :)

Adsız dedi ki...

ikeayı bende çook merak ediyodum, iyi oldu bu post sağol ;)

madammoda dedi ki...

....ebru...; Hii seninki daha bi süpermiş fıstık ;))

Dejawu; işe yaramasına sevindim :))

esinspiration dedi ki...

Ankara'da mı yeni açıldı ikea? çok şaşırdım doğrusu..

HiH_webci dedi ki...

hayırlı olsun yüzündeki gülücüklerden cok mutlu oldugn anlaşılıyor blogun gercekten güzel olmuş başarılar


benim bloguma gelmeni isterdim ama sen gelme cünkü senin gibi bir yazarın gelmesine degecek kadar güzel yazılarım yok

madammoda dedi ki...

Esinspiration; evet 23 Haziran'da açıldı, zaten büyük bir heyecanla bekleniyordu ;))

Hih-webci; teşekkür ederim, bloğumu beğenmene çok sevindim, ama öyle deme herkesin paylaşacak bir şeyleri mutlaka var ve seninkiler de güzeldir muhakkak ;))

madammoda dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
KOVA KADINIYIM BEN dedi ki...

o zaman ne yapıyoruz bir sonraki postu sabırsızlıkla bekliyoruz.

efegeozden dedi ki...

Süper bir yer ben ilk açıldığı hafta gittim, gitmez olaydım ama ikea'yı her zaman sevmişimdir. Biraz uzak o kadar...

madammoda dedi ki...

Kova Kadınıyım Ben; eve uygulayınca hemen fotolayıp paylaşıciim ;))

Efegeözden; sen cesurmuşsun demek ;)) Nereden gittiğine bağlı aslında, dediğim gibi Çankaya tarafından acayip yakın geldi bana ;))

Adsız dedi ki...

geldim bebekim ikeanın açılışını sabırsızlıkla bekleyen ben ilk günlerde gidenlerin hayal kırıklığıyla bi durdum gitmedim senin postu okuyana kadar artık gitme zamanı gelmişşş;)bu arada her akşam göksudayım gözlerim de seni arıyor mucks...

madammoda dedi ki...

Adsız; teşekkür ederim ama çıkaramadım keşke adını yazsaydın :))