27 Aralık 2010 Pazartesi

MADAM DA SONUNDA HAVUÇLANDI

Selamlaaaarrr :)) Yine koskoca haftasonunu bitirdik, yeni bir haftaya başladık. Sendrom mendrom demeden oraya buraya koşturup duruyoruz.
Sabah işe geliyorum daha ne olduğunu anlamadan bakıyorum karnım acıkmış, ee demek öğlen olmuş hemen yemeğe ışınlanıyorum, durur muyum hiç :)) Sonrasında da oydu buydu derken yine bir şey anlamadan hooop akşam oluvermiş (e tabi yine karnım acıkmış)... Hatta şu an yine benim midemde garip şeyler olmaya başladı, çekmecede hiç ıvır zıvır da kalmamış yandım :((
Geçtiğimiz son 3-4 gün benim için acayip güzel geçti (aman totomu kaşıyim nazar değicek yauuu) ;)) Cuma akşamı Zeto ve Gizzy'nin düzenlediği bloggerlar partisi vardı acayip eğlendik, coştuk, bol fotoğraf çekindik.
Cumartesi benim doğumgünümdü, aynı zamanda şirketimizin Bilkent Otel'de yılbaşı eğlencesi vardı. Resmen o gece kurtlarımı döktüm, oynadım da oynadım, pist ağladı derler ya hani aynı o cinsten bi gece oldu benim için ;))
Pazar günü de doğum günü kutlamalarım devam etti, Cumartesi bir türlü kesemediğim doğum günü pastamı kestim, cumburloppp diye de mideye indirdim rahatladım ohh :))Bu fotoğraflar da Pazar akşamından, yine evde kendi kendime çektiklerimden ;))

Pantolonumu İpekyol indirimden aldım, ilk giyişte de kendisine acayip bağlandım canlar öyle böyle diil :)) Hiii bu arada bir de benzer modelinin siyahı var çokkkk yakında o da huzurlarınızda olcek...
Yaniii sonunda ben de aradığım havuç pantolonu bulmuş, rahatlamış, hatta başımı göğe erdirmiş bulunuyorum, kutlayın beni olur mu şekerler ;)))


Üst......................Miss Sixty
Pantolon...........................Twist
Kemer................................Journey
Saat.................................Diesel
Küpeler.................Koton


11 yorum:

fashion house by zeto dedi ki...

Tatlımm çok yakışmış güle güle giy havucunu:))

Coşkun Hürsel dedi ki...

Çok keyifli olduğun fotoğraflara sinmiş resmen!

Adsız dedi ki...

selam, esin ben, zeto ve gizzy nin partisinde tanışmıştık :) resimlerde o kadar güzeldin ki, partide gerçeğinle karşılaşınca bir kez daha hayran oldum sana :) en kısa zamanda tekrar görüşürüz umarım.

kendimodam dedi ki...

çok beğendim.gülegüle giy sanada yakışmış...bende havuç pantolonlara takmış durumdayım ama bir türlü istediğim gibi buluamamıştım.hepsinin ön kısmı pileli olduğundan bana yakışmıyordu.bana iyi fikir verdin yarın hemen ipekyola uğramak lazım......:))

ENN MODA dedi ki...

CAnım çok yakışmış. Güle güle giyy :)

.ankara düşleri. dedi ki...

canım doğumgünün kutlu olsun... :))))

madammoda dedi ki...

Fashion House By Zeto; teşekkürler canım, havucumu giydim bekliyorum :))P

Coşkun Hürsel; valla öyleydi, teşekkürler ;)

Esinongun; tatlı kız ben de seni tanıdığıma çok memnun oldum, ee sen ne zaman bloglanıyorsun?

Kendimodam; hemen bak derim tatlım, çok uygun fiyatları vardı, umarım bişiler kalmıştır :)

Enn Moda; teşekkürler fıstık ;)

Ankara Düşleri; çok merci canımmm, öpüyorum ;))

YETENEK-SİZİN dedi ki...

nedense şu havuç pant. bi sevemedim gitti ama sana çok yakışmış,güle güle giy.

Duygu dedi ki...

çok yakışmış şekercim, güle güle giy mutlu mutlu:)

madammoda dedi ki...

Yetenek-Sizin; teşekkürler canım, ben de önceleri pek sıcak bakmıyordum havuçlara ama bu kesimini pek sevdim :)

Duygu; sağol bebeğim ;))

♥sibelinsu♥ dedi ki...

Şimdiye kadar şu havuç pantalonu yakıştırabildiğim nadir kişilerdensin,güle güle giy...yeni yaşında da hep güzelliklerle karşılaş olur mu :)